GüLçİnCiLeR BuRaYa..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüLçİnCiLeR BuRaYa..

En SüPeR GüLçİn FaN sİtEsİ!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» MODERN DANS TUTKUNLARI BURAYA..
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 3:37 pm tarafından Ümran

» aKrEp BuRcU
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 3:35 pm tarafından Ümran

» BU SAYIYI OKUYABİLECEK VAR MI?
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 9:21 am tarafından yoshy-and-nilay

» CeMrE ReSiMLeRİ
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:51 am tarafından Admin

» CEMRENİN GÜNLÜGÜ
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:51 am tarafından Admin

» cemre hakkında bilgilerrr
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:49 am tarafından Admin

» CEMRENİN YAKIŞIKLI BULDUGU ÜNLÜLER
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:49 am tarafından Admin

» EN GÜVENLİ ODA HANGİSİ?
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 12:16 am tarafından beyza_hepsi

» KORKUNÇ FIKRALAR
FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 6:36 pm tarafından yoshy-and-nilay

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

FIKRA GİBİ OLAY..

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

rep puanı :
FIKRA GİBİ OLAY.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100FIKRA GİBİ OLAY.. Right_bar_bleue

FIKRA GİBİ OLAY.. Empty
MesajKonu: FIKRA GİBİ OLAY..   FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 11:35 am

Kütahya Yimpas mağazasında yasanmış bir olaydır.Kütahyalı bir kadın alışveriş için Yimpas mağazasına gider.Kütahyalı ya evde ne kadar bileziği takısı varsa onların hepsini Üzerinetakar öyle gider.Kadinin kolunda dirseklerine kadar olan bilezikleri gören uyanigin birikadini takibe baslar. Kadin markette alisverise baslar ve takibe baslayanadam usulca yaklasir ve kadina "Hanimefendi bu kadar bilezik ve takiyiteshir etmeniz biraz sakincali degilmi?Memlekette durumlar kötü. Herkes ekonomik olarak zorluklar içerisinde.Kötü niyetli birisi sizi böyle görse size bir kötülük yapip takilarinizialabilir.O yüzden bütün takilarinizi çantaniza koymaniz yarariniza olur" der..Kadin korkuya kapilir ve kim oldugunu sorar adama.Adamda kadina "Emniyet mensubuyum" der. Kadin adamin sözlerine hak verir vebütün bilezik ve takilarini çantasina koyar.Alisverisi tamamlayan kadin kasaya ödeme yapar aldiklarini arabaya yüklerkenayni adam yardim etmek ister ve aldiklarini arabasinin bagajina bir güzelyerlestirir.Bu arada kadinin çantasini da göz açip kapayincaya kadar yürütür.Kadin arabasina biner evinin yolunu tutar.Evinin önüne gelip esyalari indirirken çantasinin olmadiginin farkina varir.Ama nafile giden gitmistir. Geri dönüp Yimpasta oraya buraya sorar bir sonuçalamaz.Kadin polise haber verir kocasina haber verir ama girisimler sonuçsuzkalmistir. Aradan bir kaç gün geçer eve bir telefon gelir. Çantayi çalanadama aramaktadir. Telefonda kadina "Hanimefendi kusura bakmayin geçen gün sizin çantanizi çalan kisi benim.Yaptigim isten ötürü çok üzgünüm. Vicdan azabi çekiyorum.Çantanizi size vermek istiyorum. Bütün herseyiniz içinde. Evinize gelmekisterim ama polise haber vermenizden korktugum için çantanizi Yimpasmagazisinda size geri vermek isterim. Lütfen beni affetin" der kadiningönlünü alir.Kadin o sevinçle kocasina haber verir cümbür cemaat Yimpasa giderler veadami beklemeye baslarlar. Adam ortalarda yoktur.Adam kadinin Yimpasta olmasini firsat bilip çantadaki anahtarla eve girer veevdeki degerli esyalarin hepsini alir ve bir not birakir. Eve biraktiginotta su yazilirdir "ilginize çok tesekkür ederim hanimefendi Bu kadartakisi bilezigi olan bir hanimin evide zengindir dedim. Onlari da almaz isemVicdanim rahat olmaz diye esyalarinizi da aldim. Tessekkürler" Kadin uzunbir beklemeden sonra eve gelir ve esas felaketle karsilasir. Olay hala çözülememis hirsizlar yakalanamamis
http://gulcinfanclup.eniyiforum.net
beyza_hepsi
bagımlı gülçinci
bagımlı gülçinci

hangi hepsi kızı: : cemre
Lakap : beyzos
rep puanı :
FIKRA GİBİ OLAY.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100FIKRA GİBİ OLAY.. Right_bar_bleue

FIKRA GİBİ OLAY.. Empty
MesajKonu: Geri: FIKRA GİBİ OLAY..   FIKRA GİBİ OLAY.. Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 1:22 am

sağol cnm Very Happy

FIKRA GİBİ OLAY..
1 sayfadaki 1 sayfası