GüLçİnCiLeR BuRaYa..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüLçİnCiLeR BuRaYa..

En SüPeR GüLçİn FaN sİtEsİ!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» MODERN DANS TUTKUNLARI BURAYA..
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 3:37 pm tarafından Ümran

» aKrEp BuRcU
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 3:35 pm tarafından Ümran

» BU SAYIYI OKUYABİLECEK VAR MI?
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 9:21 am tarafından yoshy-and-nilay

» CeMrE ReSiMLeRİ
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:51 am tarafından Admin

» CEMRENİN GÜNLÜGÜ
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:51 am tarafından Admin

» cemre hakkında bilgilerrr
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:49 am tarafından Admin

» CEMRENİN YAKIŞIKLI BULDUGU ÜNLÜLER
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:49 am tarafından Admin

» EN GÜVENLİ ODA HANGİSİ?
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 12:16 am tarafından beyza_hepsi

» KORKUNÇ FIKRALAR
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 6:36 pm tarafından yoshy-and-nilay

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN...

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

rep puanı :
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Right_bar_bleue

GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Empty
MesajKonu: GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN...   GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 2:24 pm

BEN ŞÖYLE YAZARDIM:HEr mektuba hitap cümlesi ile başlanır ve tarih atılır.ama ben bu mektuba yazmıyorum çünkü bu ektup her mektup diel.nasıl anlatsam ki bilemiyorum aslında kağıda yazılan bir yazı deil. kalbime yazıyorum bu mektubu.her mektubun alıcısı vardır .bu mektubun yok . bu mektup ortada bomboş kaldı. hadi gel nolur yaanlız bırakma onu .onun ne suçu var . o sadece taşımalık yapıyor .asıl suç bende.asıl suç seni sevmem.bu yüzdenw acı çekiyor bu mektp .........................
http://gulcinfanclup.eniyiforum.net
beyza_hepsi
bagımlı gülçinci
bagımlı gülçinci

hangi hepsi kızı: : cemre
Lakap : beyzos
rep puanı :
GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Right_bar_bleue

GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Empty
MesajKonu: Geri: GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN...   GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN... Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 12:59 pm

sağol cnm

GÜLÇİNE MEKTUP YAZACAK OLSAYDINIZ NELER YAZARDINIZ BUYURUN...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KIZLAR GÜLÇİNE HANGİ LAKABI TAKMIŞLAR
» SİZCE GÜLÇİNE HANGİ SAÇ RENGİ YAKIŞMIŞ BAKIN BAKALIM..
» ARKADAŞLAR SİZCE GÜLÇİNE DÜZMÜ ÇOK YAKIŞIYOR YOKSA KIVIRCIKMI?
» KELİME İLE ARANIZ İYİSE BUYURUN....
» GÜLÇİNE LAKAPLAR TAKALIM..